У 2022-му році бібліотека відзначає 70-тиріччя з дня заснування. У фонді бібліотеки є документальні матеріали про життя та творчість поета-шістдесятника Василя Симоненка, книги, подаровані друзями поета – членами Національної спілки письменників України. В бібліотеці реалізується проекти "Книга, подарована читачами" та "Українські письменники – дітям!"
Страницы
▼
пʼятниця, 24 липня 2015 р.
четвер, 23 липня 2015 р.
Чарівний світ Анастасії Кобриної
В читальній залі бібліотеки експонується виставка творчих робіт Анастасії Кобриної.
Народилася дівчина в місті Луганську. В дитинстві втратила слух і довелося вчитися говорити і слухати за допомогою спеціальних методик. У сім років Настя пішла вчитися в звичайну школу № 6. В цей же час їй пощастило познайомитися з педагогом Красновою Наталею Миколаївною, яка не злякалася глухої дитини і в п'ятий клас Настя пішла вчитися в загальноосвітню школу № 58. Після закінчення школи вступила до художнього коледжу в Луганську. 2 роки Анастасія займалась скульптурою, а після захопилася малюванням.
Потім війна ... прийняв їх сім'ю лише Миргород ... Настю взяли в художній коледж в Миргороді майже під Новий рік. Зараз Анастасія студентка на факультеті художньої кераміки.
Всіх бажаючих запрошуємо переглянути виставку надзвичайно талановитої художниці.
понеділок, 20 липня 2015 р.
В читальній залі бібліотеці тривають майстер-класи з ручної вишивки для поціновувачів цього давнього мистецтва. Наші майстрині Т.Зез та Т.Серебреннікова допомагають опановувати ручну вишивку дівчатам та жінкам. Література з вишивки та рукоділля тепер користується більшим попитом.
Читаємо і вишиваємо
Дякуємо за фото Оксані Лушиній!
.
середа, 15 липня 2015 р.
Спілкування за вишиванням
В читальній залі бібліотеки черговий раз зібрались учасники віртуального проекту "Спілкування за вишиванням". Знайшовши предмет зацікавлення в інтернет-просторі, люди повернулися до книги і живого спілкування. Культурні традиції єднають людей, попри військові дії в країні. У бібліотеках за вишиванням гуртуються вимушені переселенці з Донецької області. Прокладаючи стібки на полотні, жінки відновлюються після стресів і переживань. Сьогоднішня зустріч особлива, телевізійний канал "Еспресо-ТВ" завітав до бібліотеки поспілкуватися з соціально активними жінками Києва, Донецької, Луганської областей.
Запросили на це інтерв'ю Топол Марину з дітьми Оксанкою та Тарасом, переселенцями з м. Кіровське Донецької області. Марина - талановита вишивальниця, яка презнтувала свої роботи, оздоблені ручною вишивкою і розповіла про тимчасове життя у Києві і доброзичливе ставлення людей до них та сум за своєю домівкою, де знаходження зараз є надзвичайно небезпечним для життя її дітей. Всі учасники проекту представили свої творчі доробки, навіть представник телеканалу Світлана зробила свої перші стібки. Нині, під час буремних подій на Сході країни, жінки все одно вишивають; вишивають не тільки в Києві, на Західній Україні і Волині, а також в Донецькій, Харківській та інших областях.
Така спільність інтересів продемонструвала територіальну цілісність і єдність нашої держави.
Бібліотека підготувала тематичну полицю "Вишивані орнаменти" для огляду всіх бажаючих.
Пропонуємо переглянути відео.
Пропонуємо переглянути відео.