середу, 16 листопада 2022 р.

Участь в ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»

10 листопада 2022 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»


Говорили з партнерами про міцні соціальні зв'язки, які нас живлять і тримають разом. Разом до Перемоги!
 
На сторінці закладу-організатора читаємо:

Конференція, яка вже стала традиційною і для Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, і для науковців та практиків у сфері соціальної роботи з різних куточків країни, і для зарубіжних партнерів, цього разу проходила у Всесвітній день науки. Це робило ще більш вагомішим цей захід, який зібрав більше сотні учасників із 20 наукових установ та закладів вищої освіти, 13 партнерських закладів і установ соціальної сфери, громадських об'єднань. У конференції взяли участь п’ятнадцять докторів наук, дванадцять завідувачів кафедр, наукових лабораторій та відділів, директори соціальних закладів і установ, що засвідчує високий рівень обговорення актуальних наукових питань.
До того ж господарі конференції – кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – приурочила її до свого 20-річчя!!! Тому під час відкриття конференції лунало багато вітальних слів від партнерів; була запрошена перша завідуюча кафедрою – заслужений працівник НДУ ім. М. Гоголя, доц. Суховєєва Наталія Миколаївна; демонструвався патріотичний кліп.
У виступах були розглянуті актуальні проблеми партнерства державних закладів, установ, громадських організацій у наданні соціальної підтримки вразливим категоріям населення, у системі інклюзивної освіти; теоретико-методологічні засади соціального партнерства; особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери до партнерської взаємодії; шляхи налагодження взаємодії освітніх закладів різних типів і рівнів.
Кафедра дякує всім своїм партнерам з Києва, Чернігова, Сум, Івано-Франківська, Луцька, Умані, Харкова, Запоріжжя, Хелма, Замостя та інших міст за допомогу у проведенні конференції у такий складний час та за 20-річну співпрацю!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар