неділю, 17 грудня 2017 р.

Вечорниці до Варвари в Національному музеї літератури України

В співпраці з Національним музеєм літератури України 16 грудня відбулись "Вечорниці до Варвари". Говорили про підготовку до народних свят 150 років тому і нині, про заходи музейні й бібліотечні з популяризації міської культури для дітей і дорослих. 

Дізнавались, як створити народний одяг своїми руками в лекції-практикумі "Від льолі до плахти", яку підготували і  провели завідувачка бібліотекою Тетяна Серебреннікова і читачка бібліотеки Тетяна Зез, яка організувала колектив майстринь  переселенців з тимчасово окупованих територій. Всіх охочих запросили на майстер-клас із орнаментації сорочок узорами, зібраними Оленою Пчілкою. Читатили  книги «Олена Пчілка – дітям»  і "Леся Українка  – дітям» видавництва «Апріорі», які є прекрасним подарунком до новорічно-різдвяних свят. 

А найменші учасниці заходу, які представляли одяг, створений їх мамами для виступів на фольклорних сценах,  Олександра Серебреннікова і Соломія Симчич заспівали колядок і щедрівок.
 За запрошення, організацію зустрічі і фото дякуємо науковим співробітникам музею Раїсі Сенніковій і Оксані Твердохліб!Немає коментарів:

Дописати коментар