неділя, 4 лютого 2018 р.

Про «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина»

З радістю повідомляємо, що наша бібліотека була обрана до Опікунської ради книжки Наталі Гузєєвої «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина», яка щойно вийшла друком у видавництві "Час майстрів".

Чекаємо на книгу в бібліотеці і запрошуємо читати, обговорювати і складати відгуки. Буде надцікаво!На відміну від африканських бедуїнів, школяр не може сказати дівчинці: «Я тебе люблю!» Тому що це просто, нерозумно й зовсім не цікаво… Шлях до цієї фрази — ось що важливо! — шлях доказів.

Здається, виходу немає. Петрик все робить навпаки. Закоханого ніхто не розуміє. Він самотній і може луснути. І він намагається розібратися, чи існує Любов. 
Так, книжка про любов, якою наповнене весняне повітря. А також про страждання, від яких хочеться втекти в пустелю або полетіти на безлюдний острів в… олівчаниці. І що з нею, з любов'ю, робити, якщо прийшла?! 

Завдяки чудовій книжці відомої письменниці, сценариста, доброї чарівниці й просто відданого друга маленьких читачів Наталі Гузєєвої ви переконаєтеся, що кохання — це вам не тринди-ринди!

Для нетерплячих і непосидючих -- сторінка Петрика П'яточкина в мережі facebook PiatochkinCom

Як ми влітку читали Петрика П'яточкина, згадати тут

Немає коментарів:

Дописати коментар