понеділок, 15 квітня 2019 р.

Концерт фольклорного ансамблю "Цвітень"

12 квітня Фольклорний ансамбль "Цвітень" при Національному заслуженому академічному народному хорі України імені Григорія Верьовки (художній керівник - Марія Пилипчак) виступав і грався в світ дитинства українською пісенною традицією з учнями 3-го класу спеціалізованої школи N 87 ім. О. П. Довженка .Пані Марія Пилипчак дописала на своїй сторінці у facebook:

"Сьогодні відбувся концерт пам"яті Анатолія Авдієвського, якому ми вдячні за підтримку і можливість виховувати на базі хору ім. Григорія Верьовки чудових дітей ансамблю "Цвітень". Вже батьки співають і граються разом з дітьми. Це вже четверта генерація дітей. Як завжди, вкінці концерту ми обов"язково вчимо нових дітей- гостей концерту нашому реперуару. Встигли вивчити дві нові ігорові пісні та польку чернігівську. Питання до вчителів музики у школі- якої дядини ви робите на співах? Адже можна вивчити за короткий час 2 нові твори і так закрутити урок, щоб ще дітям хотілося. А йти вони не хотіли! В чім справа і коли цей процес зрушиться? Певно, знання, енергія і бажання вчителя не остання річ.
Маємо гарний матеріал в збірнику дитячого ігрового фольклору "Грайлик" - звертайтеся, як не ліниві. Навчимо!"Немає коментарів:

Дописати коментар