неділя, 27 листопада 2022 р.

Свічка пам'яті і вічне жіноче рукоділля зцілення доль і поколінь

Жіноче коло в бібліотеці 26 листопада.
Жіноче рукоділля, яке зцілює всі болі, все пам'ятає, все лікує і благословляє на Перемогу.
Змістовне дозвілля в бібліотеці. Проект  "Сорочка для захисника" #сорочкадлязахисника в столиці.

 

 

субота, 26 листопада 2022 р.

Кожного разу українською легше з Ініціатива "Навчай українською"

Кожного разу українською легше з Ініціатива "Навчай українською"
Кожного для історія проступає все очевидніше. Пам'ятаємо. Перемагаємо.
26 листопада - ще одна зустріч і бібліотеці і багато мовної практики.
 

 


 

 


Досвід соціокультурних проектів бібліотеки на Міжнародній науковій конференції "Тринадцяті Сіверянські соціально-психологічні читання"

25 листопада представляли досвід соціокультурних проектів бібліотеки на Міжнародній науковій конференції "Тринадцяті Сіверянські соціально-психологічні читання"


 





середа, 23 листопада 2022 р.

До Дня пам'яті жертв голодоморів

У світлі всіх подій сьогодення і попри тимчасову відсутність світла ми світимо в майбутнє, згадуючи і пошановуючи Дні пам'яті жертв Голодоморів, тримаючись своєї історії, свого коріння, викорінюючи зло, зневіру, жаль до ворогів.
Юлія Давидко. Збірка оповідань "Пам'ять генів"
Альона Райда.
Картина "Код нації"

На жаль, зустріч з мисткинями ми змушені перенести, але читати, знати, згадувати можемо і мусимо прямо зараз. Проводити паралелі і виправляти геном українця.
 

понеділок, 21 листопада 2022 р.

В День Гідності і Свободи і до Всесвітнього дня дитини

В День Гідності і Свободи з пошануванням вчорашнього Всесвітнього дня дитини (20 листопада) дякуємо всім, хто виборює і підтримує і людську гідність і свободу в усіх проявах. І її стало підтримує, вкладаючи сили в виховання усвідомлених українських дітей. Адже все на часі - соціальні зв'язки, культура й позашкільна освіта.
 
За підтримки Global Fund for Children , Ксенії Литвак та дітей її художньої студії за участі офісу Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю передали творчі рюкзачки вихованцям молодшої групи Фольклорний ансамбль "Цвітень" . Дякуємо Валентині Уваровій за організацію і взаємодію! Дякуємо Марії Пилипчак за безперервне навчання дітей! До зустрічі в бібліотеці!


середа, 16 листопада 2022 р.

Участь в ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»

10 листопада 2022 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»


Говорили з партнерами про міцні соціальні зв'язки, які нас живлять і тримають разом. Разом до Перемоги!
 




На сторінці закладу-організатора читаємо:

Конференція, яка вже стала традиційною і для Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, і для науковців та практиків у сфері соціальної роботи з різних куточків країни, і для зарубіжних партнерів, цього разу проходила у Всесвітній день науки. Це робило ще більш вагомішим цей захід, який зібрав більше сотні учасників із 20 наукових установ та закладів вищої освіти, 13 партнерських закладів і установ соціальної сфери, громадських об'єднань. У конференції взяли участь п’ятнадцять докторів наук, дванадцять завідувачів кафедр, наукових лабораторій та відділів, директори соціальних закладів і установ, що засвідчує високий рівень обговорення актуальних наукових питань.
До того ж господарі конференції – кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – приурочила її до свого 20-річчя!!! Тому під час відкриття конференції лунало багато вітальних слів від партнерів; була запрошена перша завідуюча кафедрою – заслужений працівник НДУ ім. М. Гоголя, доц. Суховєєва Наталія Миколаївна; демонструвався патріотичний кліп.
У виступах були розглянуті актуальні проблеми партнерства державних закладів, установ, громадських організацій у наданні соціальної підтримки вразливим категоріям населення, у системі інклюзивної освіти; теоретико-методологічні засади соціального партнерства; особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери до партнерської взаємодії; шляхи налагодження взаємодії освітніх закладів різних типів і рівнів.
Кафедра дякує всім своїм партнерам з Києва, Чернігова, Сум, Івано-Франківська, Луцька, Умані, Харкова, Запоріжжя, Хелма, Замостя та інших міст за допомогу у проведенні конференції у такий складний час та за 20-річну співпрацю!!!